Hallo Allen, heerlijk om alweer een nieuwe expositie aan te kondigen.
De expositie is na de opening vrij toegankelijk tijdens openingsuren buurthuis.
Clary maakt kleurrijke zijdecollages en viltkunst
Bij de zijdecollages verft ze allerlei soorten zijde in diverse kleuren en daarna fixeert ze dit. Vervolgens componeert ze landschappelijke impressies uit Nederland en Afrika. Bij de viltkunst maakt ze gebruik van diverse technieken wat o.a. resulteert in bloemverbeeldingen en landschappen.
Ook zoekt ze naar combinaties van vilt en zijde/ zijdevezels; met deze techniek ontdekt ze steeds interessante nieuwe mogelijkheden. Ze maakt af en toe ruimtelijke objecten zoals bloemen.
In haar werk speelt de liefde voor de natuur in al haar facetten een grote rol: wisselende luchten, meanderende rivieren, stranden, weidse vergezichten, bloemen. De sfeer van het landschap, de seizoenen, het moment van de dag, maar vooral haar persoonlijke beleving hiervan vinden zijn weerslag in haar werk.
Clary heeft tientallen exposities op haar naam staan zowel solo als in duo of groepsverband zoals: Borg Ewsum in Middelstum, Bonifatiuskerk Vrie, art gallery Rogier Jonk, Bergen en het Zuid Afrikahuis in Amsterdam

Recente reacties